план-конспект.docx

  • Uploaded by: Ari Rin
  • 0
  • 0
  • May 2020
  • PDF

This document was uploaded by user and they confirmed that they have the permission to share it. If you are author or own the copyright of this book, please report to us by using this DMCA report form. Report DMCA


Overview

Download & View план-конспект.docx as PDF for free.

More details

  • Words: 694
  • Pages: 5
План-конспект уроку англійської мови для 8-А класу За підручником Англійська мова: Upstream Level B1+ /Virginia Evans – Jenny Dooley / Express Publishing, 2006. Тема уроку: Halloween

Виконала: студентка групи МЛ(а) 02-15 факультету германської філології Лиман Марина Костянтинівна

Київ – 2019

План-конспект уроку англійської мови в 8 класі з теми “Halloween” Цілі уроку: повторити, активізувати і закріпити лексичний матеріал теми; практикувати учнів у діалогічному мовленні; продовжувати формувати навички усного мовлення; формувати навички аудіювання та письма; сприяти розвиткові мовної здогадки; розвивати комунікативні вміння учнів, культуру мовлення. Навчальна мета: формувати предметні компетентності:  лінгвістичну:  лексичну (використовувати мовний словниковий запас);  граматичну (правильно користуватися граматичними ресурсами мови);  семантичну (усвідомлювати й контролювати організацію змісту);  фонологічну (знати мовні фонеми);  орфографічну (знати перцепцію та продукцію символів);  орфоепічну (знати правильне написання лексики).  соціолінгвістичну - уміти використовувати вирази, прислів’я  прагматичну - знати принципи організації, використання та узгодження висловлювань;  функціональну - залучатися до спілкуванні у інтеракції. Розвивальна мета: розвивати ключові компетентності:  соціальну - удосконалювати вміння працювати в парах;  творчо-діяльнісну

-

розвивати

асоціативне

мислення,

активність

пізнавальних процесів;  полікультурну - формувати інтерес до вивчення англійської мови , долучати учнів до світової культури та традицій;  здоров’язберігаючу - забезпечити психологічний мікроклімат на уроці, розвивати навички збереження здоров’я. Виховна мета:  виховувати культуру спілкування, здібність до взаємодопомоги при роботі в парах та групах, активність в рішенні комунікативних завдань, інтерес до вивчення англійської мови.

 виховувати інтерес і до культури країни, мову якої вивчаємо. Обладнання: підручник, аудіотехніка. Тип уроку: розвиток мовленнєвих умінь учнів(діалогічного), практики у говорінні та письмі. Схематичний план уроку 1. Початок уроку. Організація класу. Коротка бесіда. 5 хв. 2. Перевірка домашнього завдання. 5 хв. 3. Виконання вправ на знання нової лексики. 5 хв. 4. Розвиток навичок говоріння при виконанні вправи з новими ЛО. 5 хв. 5. Ознайомлення з новою лексикою. 3 хв. 6. Контроль розуміння значення нової лексики при виконанні вправи. 4 хв. 7. Розвиток діалогічного мовлення. 10 хв. 8. Розвиток граматичної компетентності на прикладі вправи на тему: Артиклі. 3 хв. 9. Повідомлення та пояснення домашнього завдання. 1 хв. 10.Підбиття підсумків. Мотивація оцінок. 2 хв. 11.Завершення уроку. 2 хв.

Хід уроку Етап. Прийом.

Зміст роботи

1.Початок уроку. Організація класу. Мета: організувати клас на іншомовну мовленнєву діяльність, залучити до активної співпраці Прийом: бесіда з учнями класу.

Good morning, dear children. I am glad to see you. I hope that everybody is fine. What have you been doing during the break? Are you full of strength? Are you ready to gain more and more knowledge? Then let’s work!

2. Основна частина. Етап 1. Перевірка домашнього завдання. Прийом: Домашні Please open your workbooks and let’s revise exercises on вправи у Workbook page 44. (ex.1-3 p.44) Етап 2: Робота з новими ЛО з теми. Прийом 1: Вправа на знаходження відповідного слова. Прийом 2: Вправа на находження відповідних синонімів. Прийом 3: Вправа на усне відпрацювання теми про улюблені медіа ресурси. Прийом 4: Відпрацювання нових ЛО.

Етап 3. Формування умінь говоріння. Прийом 1: Вправа на складання діалогу.

Have a look at ex. 4 on the page 64. Let’s revise this exercise. You had several sentences and supposed to complete them with the underlined words in the text. Match the words in bold to their synonyms.

Read the sentence Which is about a : CD? film? game? concert? play? Use the underline words to talk about your favourite CD, film, etc. (ex.6 p. 65) Open your workbooks on page 91. ex. 1 and 2 p. 91

We are working in pairs. Then act out an interview between Dick Summers and a journalist, based on the info in the text. (ex.7 p. 65)

Етап 4: Повторення граматичної теми Артиклі. Прийом 1: Вправа на підстановку правильного варіанту. ІІІ. Заключна частина. Повідомлення та пояснення домашнього завдання. Мета: зняти труднощі у виконанні домашнього завдання, вмотивувати учнів на роботу вдома. Прийом: слово вчителя. Підбиття підсумків. Мотивація оцінок.

Open your workbooks on page 101. ex. 1. And we are working one by one.

Please make projects about the favorite film you’ve ever seen and present it with a help of Power Point presentation.

Thank you for your active work. I`m satisfied with your answers today and you get the following marks (nice work, I see you`re trying, not bad).

Related Documents

?.docx
May 2020 65
'.docx
April 2020 64
+.docx
April 2020 67
________.docx
April 2020 65
Docx
October 2019 42

More Documents from ""

May 2020 11
Character.docx
May 2020 10
May 2020 9
May 2020 7
Englishevent.docx
May 2020 5