Stg-lv_la_0809

  • Uploaded by: Michiel
  • 0
  • 0
  • December 2019
  • PDF

This document was uploaded by user and they confirmed that they have the permission to share it. If you are author or own the copyright of this book, please report to us by using this DMCA report form. Report DMCA


Overview

Download & View Stg-lv_la_0809 as PDF for free.

More details

  • Words: 303
  • Pages: 6
KaHo Sint-Lieven Bachelor in het Onderwijs: Lager Onderwijs Stagecoördinatie: Lieve Heylen Campus WAAS Hospitaalstraat 23, 9100 Sint-Niklaas Tel.: 03 780 89 04 Fax: 03 780 89 03 E-mail: [email protected]

LESVOORBEREIDING LA A.Identificatiegegevens Student(e):

Stageschool:

Klas 1 LO:

Stageklas:

Stageles nr.:

Mentor:

Vaklector:

Datum stageles:

Stagelector:

Begin- en einduur:

LEERGEBIED:

ONDERDEEL:

LESONDERWERP:

B.Opvolging: algemene beoordelingen Voorbereiding nagezien op datum van: door mentor: volstrekt onvoldoende

onvoldoende

lector: voldoende

ruim voldoende

goed

zeer goed

goed

zeer goed

Herwerking afgegeven op datum van: aan mentor: volstrekt onvoldoende

onvoldoende

lector: voldoende

ruim voldoende

Gelieve een beoordeling per rubriek in te vullen op de volgende pagina’s

Bedenkingen door de student:

15205863.doc

Academiejaar: 2008-2009

p. 1/6

C.Beoordeling lesvoorbereiding Organisator: administratie Identificatiegegevens, lesgegevens onder de juiste noemer plaatsen, bronnen, bijlagen (bordschema, ingevulde werkbladen, …) Positieve punten:

Leerpunten:

VOV

OV

V

RV

G

ZG

RV

G

ZG

Begeleider van leer- en ontwikkelingsprocessen: beginsituatie en doelstellingen Beginsituatie bepalen, doelstellingen kiezen en formuleren met verwijzing naar leerplan Positieve punten:

Leerpunten:

VOV

OV

V

Begeleider van leer- en ontwikkelingsprocessen: krachtige leeromgeving Correcte leerinhouden selecteren en leerervaringen structureren in lesfases, timing, werkvormen en organisatie bepalen, onderwijsleermiddelen uitwerken Positieve punten:

Leerpunten:

VOV

OV

V

RV

G

ZG

OV

V

RV

G

ZG

Attitudes: Verantwoordelijkheidszin (stiptheid, zorg, nauwkeurigheid), correct taalgebruik Positieve punten:

Leerpunten:

VOV

Les gemaakt a.d.h.v. een handleiding of lesmodellen Eigen lesontwerp

15205863.doc

 

Laatst gewijzigd: 4-3-yyyy

p. 2/6

D.Inleidende rubrieken LEERPLANSITUERING:

BEGINSITUATIE:

HOOFDDOEL:

DOELEN: MAX. 4

1.

ONDERWIJS- EN LEERMIDDELEN:



BRONNEN:



BIJLAGEN:

15205863.doc

Laatst gewijzigd: 4-3-yyyy

p. 3/6

TIJD

DL. NR.

LEERINHOUD

DIDACTISCH HANDELEN EN LEERACTIVITEITEN

ONDERWIJS- en LEERMIDDELEN

E.Lesfasen Fase

Fase

15205863.doc

Laatst opgeslagen: 4-3-yyyy

p. 4/6

TIJD

DL. NR.

LEERINHOUD

DIDACTISCH HANDELEN EN LEERACTIVITEITEN

ONDERWIJS- en LEERMIDDELEN

Fase

Fase

15205863.doc

Laatst opgeslagen: 4-3-yyyy

p. 5/6

F.Bordschema Manueel in te vullen in bordschrift Linkerzijbord

15205863.doc

Middenbord

Laatst opgeslagen: 4-3-yyyy

Rechterzijbord

p. 6/6

More Documents from "Michiel"