Camcorder 4e

  • December 2019
  • PDF

This document was uploaded by user and they confirmed that they have the permission to share it. If you are author or own the copyright of this book, please report to us by using this DMCA report form. Report DMCA


Overview

Download & View Camcorder 4e as PDF for free.

More details

  • Words: 560
  • Pages: 7
KaHo Sint-Lieven Bachelor in het Onderwijs: Lager Onderwijs Stagecoördinatie: Lieve Heylen Campus WAAS Hospitaalstraat 23, 9100 Sint-Niklaas Tel.: 03 780 89 04 Fax: 03 780 89 03 E-mail: [email protected]

LESVOORBEREIDING LA A.Identificatiegegevens Student(e):

Glenn Wauters

Stageschool:

Sint-Catharina Scholen Sinaai

Klas 1 LO:

B

Stageklas:

4C

Stageles nr.:

2

Mentor:

Christine Vervaet

Datum stageles:

Maandag 16 maart 2009

Begin- en einduur:

11.20u – 11.45u

Vaklector: Stagelector:

Siska Vergaert

LEERGEBIED:

Nederlands

LESONDERWERP:

Taal: Camcorder: informatie uit een tekst halen

ONDERDEEL:

Begrijpend lezen

B.Opvolging: algemene beoordelingen Voorbereiding nagezien op datum van: door mentor: volstrekt onvoldoende

onvoldoende

lector: voldoende

ruim voldoende

goed

zeer goed

goed

zeer goed

Herwerking afgegeven op datum van: aan mentor: volstrekt onvoldoende

onvoldoende

lector: voldoende

ruim voldoende

Gelieve een beoordeling per rubriek in te vullen op de volgende pagina’s

Bedenkingen door de student:

15205892.doc

Academiejaar: 2008-2009

p. 1/7

C.Beoordeling lesvoorbereiding Organisator: administratie Identificatiegegevens, lesgegevens onder de juiste noemer plaatsen, bronnen, bijlagen (bordschema, ingevulde werkbladen, …) Positieve punten:

Leerpunten:

VOV

OV

V

RV

G

ZG

RV

G

ZG

Begeleider van leer- en ontwikkelingsprocessen: beginsituatie en doelstellingen Beginsituatie bepalen, doelstellingen kiezen en formuleren met verwijzing naar leerplan Positieve punten:

Leerpunten:

VOV

OV

V

Begeleider van leer- en ontwikkelingsprocessen: krachtige leeromgeving Correcte leerinhouden selecteren en leerervaringen structureren in lesfases, timing, werkvormen en organisatie bepalen, onderwijsleermiddelen uitwerken Positieve punten:

Leerpunten:

VOV

OV

V

RV

G

ZG

OV

V

RV

G

ZG

Attitudes: Verantwoordelijkheidszin (stiptheid, zorg, nauwkeurigheid), correct taalgebruik Positieve punten:

Leerpunten:

VOV

Les gemaakt a.d.h.v. een handleiding of lesmodellen Eigen lesontwerp

15205892.doc

 

Laatst gewijzigd: 4-3-yyyy

p. 2/7

D.Inleidende rubrieken LEERPLANSITUERING:

BEGINSITUATIE:

Informatie uit een tekst kunnen halen

HOOFDDOEL:

DOELEN: MAX. 4

1.

ONDERWIJS- EN LEERMIDDELEN:



BRONNEN:



BIJLAGEN:

15205892.doc

Laatst gewijzigd: 4-3-yyyy

p. 3/7

TIJD

DL. NR.

LEERINHOUD

DIDACTISCH HANDELEN EN LEERACTIVITEITEN

ONDERWIJS- en LEERMIDDELEN

E.Lesfasen Fase 1: Inleiding 2’

Lk laat camcorder aan lln zien zodat ze duidelijker weten wat ze gaan doen, de foto in het werkboek is al redelijk gedateerd, en het is leuker voor de kinderen omdat ze dan effectief een camcorder zien

Lk: “Neem jullie werkboek op pagina 45” Lk: “Wie leest de titel eens voor?” Lk duidt ll aan Ll antwoordt Lk: “Wie weet wat een camcorder is?” Lk duidt verschillende lln aan Lln antwoorden Lk laat camcorder aan lln zien Lk: “Dit is een camcorder, hij ziet er ander uit dan de foto in jullie boek, maar dat komt omdat de camcorder in jullie boek al ouder is”

Camcorder

Fase 2: Vragen oplossen 10’

Lk: “We gaan nu eerst een tekst lezen en oplossen, en dan kunnen we mss straks nog iets doen met de camcorder” Lk: “Dus lees de tekst nu en vul de vragen maar in, in stilte” Lln lezen de tekst en vullen de vragen in Lk: “Wie is er allemaal klaar?” Lk begint met de vragen op te lossen wanneer er genoeg lln klaar zijn Lk: “Wie kan de eerste zin voorlezen, en meteen het antwoord geven?” Lk duidt ll aan Ll antwoordt Zo voor alle vragen Lk schrijft antwoorden op bord

15205892.doc

Laatst opgeslagen: 4-3-yyyy

p. 4/7

TIJD

DL. NR.

LEERINHOUD

DIDACTISCH HANDELEN EN LEERACTIVITEITEN

ONDERWIJS- en LEERMIDDELEN

Fase

Fase

15205892.doc

Laatst opgeslagen: 4-3-yyyy

p. 5/7

TIJD

DL. NR.

15205892.doc

LEERINHOUD

DIDACTISCH HANDELEN EN LEERACTIVITEITEN

Laatst opgeslagen: 4-3-yyyy

ONDERWIJS- en LEERMIDDELEN

p. 6/7

F.Bordschema Manueel in te vullen in bordschrift Linkerzijbord

15205892.doc

Middenbord

Laatst opgeslagen: 4-3-yyyy

Rechterzijbord

p. 7/7

Related Documents

Camcorder 4e
December 2019 16
4e
April 2020 20
Canon Camcorder
August 2019 11
Sheet 4e
April 2020 5
How A Camcorder Works
November 2019 16